Hakkımızda

NBS Trade

2013 yılından beri Türkiye Sanayisi’nin içinde çeşitli endüstri alanında Türkiye’nin lider üreticilerine malzeme tedarik etmekte olan şirketimiz, ülkemizin seçkin kuruluşlarına hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.


Kaliteli ürün ve etkin satış sonrası müşteri hizmetlerini hedef alan firmamız, Türkiye’de kendi alanında önde gelen kuruluşlardan birisidir.

NBS Makine tecrübeli, sektöründe öncü üreticiler ile birlikte ve yüksek motivasyonlu mühendisler ve teknisyenler, özel çözümler üretmek amacıyla bir araya gelerek bilgi birikimlerini ve tecrübelerini, müşterilerin fikirleriyle birleştirerek en kaliteli, ekonomik ve hızlı çözümler üretirler.

Çözüm Ortağınız

Firmamız ayrıca özel uygulamalar konusunda da üretim yapan firmalar ile çalışmaktadır. Ergonomik sistemler, Basınçlı hava taşıma sistemleri, Veri iletim sistemleri, Liman konteyner ağırlık ölçüm sistemleri, kablo koruma kanalları, tamponlar ve kablo taşıma zincirleri üretimi ve teknik desteği sağlanmaktadır.
Türkiye’nin lider üreticilerine malzeme tedarik etmekte olan şirketimiz, ülkemizin seçkin kuruluşlarına hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.
İletişim Bilgileri

© 2022 NBS Trade. Tüm hakları saklıdır.