Liman

Gelişen ve dönüşen dünyamızda ricaret hacimini büyüten ülkemizde limanlar tedarik zincirinin öncü alanlarındandır.

Tarih boyunca, Konteynır limanları ekonomilerin ve ülkelerin gelişiminde hayati bir rol oynamıştır. Birçok mal türünün ithalatı ve ihracatı, küçük nehir limanlarından malzemeleri işleyen özel deniz limanlarına, dökme, özel kargo, Ro-Ro veya konteynerlere kadar dünya çapında sayısız liman tesisi tarafından ele alınmaktadır. Genellikle 24 / 7 / 365 çalışan bu ekipmanın son derece güvenilir olması ve çok zorlu ortamlarda çalışabilmesi gerekir. 

Artan küresel ticaret, daha hızlı, daha güvenilir ve daha iyi performans gösteren liman ekipmanı bileşenlerine yönelik talepleri sürekli olarak artırmıştır. Enerji ve veri iletim sistemleri güvenli, güvenilir ve verimli liman operasyonları sağlamada çok önemli bir rol oynar. “Yeşil” limanlar ve çevre dostu taşıma tesisleri için artan gereksinimler nedeniyle, operatörler dizel motorları elektrikli sürücülere dönüştürmeye devam edecektir. 

Buna ek olarak, giderek daha fazla liman, emisyonları daha da azaltmak için demirli gemiler için kıyı gücü sağlıyor.

Türkiye’nin lider üreticilerine malzeme tedarik etmekte olan şirketimiz, ülkemizin seçkin kuruluşlarına hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.
İletişim Bilgileri

© 2022 NBS Trade. Tüm hakları saklıdır.